Парцели за градба во атарот на Средно и Горно Нерези
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

16.02.2021 17:26

Карпош / Скопје

Квадратура:

100 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Продавам парцели за градба во атарот на Средно и Горно Нерези.Површини по ваше барање.
Контакт 071 287 816

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Димитрије Илиевски
Потврден огласувач
071287816
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам