1 / 1
ЛЕД 22W Насочно светло за на шина 1 Парче.
400 МКД
Цената е фиксна
14.10.2021 16:21

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

LED 22W Светло за на шина, силна светлина, 6500К 2200lm насочно. Едно парче. Цена 400. Моделот е ист како на сликата

Категорија: Дом и Градина / Светло и осветлување / ЛЕД светла

Се продава / Можна е замена од:

Darko
Потврден огласувач
075829209
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам