1 / 11
Автоматски Осигурачи
4.000 МКД
Цената не е фиксна
5.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

04.03.2021 13:10

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Склопки - Elmark C63N, Noark C16, Schrack C40. 400ден парче.
Осигурачи :
- Elmark 100A / x1 - 300ден.
- Chint C25A / x2 - 150ден парче.
- Gewiss B25A / x1 - 150ден парче.
- Noark C25A / x2 - 150ден парче.
- Noark C20A / x5 - 150ден парче.
- ABB 32A / x6 - 200ден парче.
- legrand C20A / x15 - 170ден парче.
- Schrack B20A / x3 - 150ден парче.
- Schrack C16A / x1 - 130ден парче.
- Schrack B16A / x1 - 130ден парче.
- Chint C10A / x5 - 150ден парче.
- Chint C25A / x2 - 200ден парче.
--------------------------------------
Комплет сите за 5000den со попуст од минимум 3000ден. Замена за таблет, бела техника, телефон, лаптоп и слично.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Електрична и електронска опрема

Се продава од:

Darko
Потврден огласувач
075829209
Испрати Е-маил до огласувачот