1 / 2
LAN Kabel 17m i Fast Enternet Switch
1.300 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Денес 13:12

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Se prodava kabel 17metri LAN i Netis Fast enternet switch neotpakuvan, i kabelot e nekoristen. Komplet 1300den.

Категорија: Компјутери / Останато

Се продава од:

Darko
Потврден огласувач
075829209
Испрати Е-маил до огласувачот