1 / 12
Audio cd rekorder Philips CDR775
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

28.10.2021 09:59

Охрид / Охрид

dupli pleer
pleer+rekorder
Dj mode
pich kontrol
ne e ispreoban za snimanje(nemam audio prazni cd-a)ne snima na kompjuterski cd-a
nema daljinsko
kapakot e malku podiskriven

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / ЦД плеери

Се продава од:

Slobodan
Потврден огласувач
070983472
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам