1 / 4
дигитален термометар
900 МКД
Цената е фиксна
16.02.2021 20:56

Куманово / Куманово

дигитален термометар 1. Висок прецизен инфрацрвен сензор обезбедува стабилна и сигурна преформанса; 2, Силната прилагодливост на температурата на околината го прави нормално користен во сложените средини; 3, Новите независни права на интелектуална сопственост врз структурата на сондата обезбедуваат попрецизно мерење; 4, автоматски покажете ја последната мерна вредност, 32 комплети мемориски податоци; 5, ЛЦД-екран со големина, големо осветлување на задното осветлување и јасен и софт дисплеј; 6, Два вида на температурни единици, Целзиусови и Фаренхајтови степени, се опционални; 7, автоматско исклучување и заштеда на енергија; 1. Sensori infra të kuq me precizion të lartë siguron performancë të qëndrueshme dhe të besueshme;

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Медицински материјали / Дигитален термометар

Се продава од: Претпријатие

Valoo dooel
Потврден огласувач
072264602
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам