1 / 2
RGB ventilator kuler - Genesis Hydrion 130 Rainbow LED
450 МКД
07.03.2022 15:55

Кавадарци / Кавадарци

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

GENESIS HYDRION 130 RAINBOW FAN
Link: https://www.nikomtrade.com/produkt.aspx?id=559
Type: Active
Rotational speed: 1200 - 1200 RPM
Airflow: 38 - 38 CFM
Material: ABS + metal
Noise level: 20 - 20 dB
Illumination: Yes
Illumination color: RGB
Number of backlight modes: 1
Bearing type: Slide bearing
Connectors: 3-PIN, Molex
Fan diameter: 120 mm
Length: 25 mm
Width: 120 mm
Height: 120 mm

Категорија: Компјутери / Геминг и Дотатоци за Геминг / Streaming - Веб камери, Микрофони, Oсветлување

Се продава од: Претпријатие

Nicom Trejd
7mi Septemvri bb Kavadarci
Потврден огласувач
075759791
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам