1 / 2
RGB Led traka 5m so dalecinsko i adapter
500 МКД
07.09.2021 16:27

Кавадарци / Кавадарци

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

RGB Led traka od 5m so adapter i dalecinsko
Samolepliva
Moze da se vide vo Ni-Com Trejd Kavadarci
Link: https://www.nikomtrade.com/produkt.aspx?id=614

Категорија: Компјутери / Геминг и Дотатоци за Геминг / Streaming - Веб камери, Микрофони, Oсветлување

Се продава од: Претпријатие

Nicom Trejd
7mi Septemvri bb Kavadarci
Потврден огласувач
075759791
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам