1 / 6
Snowboard ski jakna 686 L
3.000 МКД
Цената не е фиксна
26.10.2022 09:25

Карпош / Скопје

Tип на облека:

Мантили и јакни

Големина:

L

Боја:

Црвена

JAKNATA E VO TOP SOSTOJBA, SNOWBOARD BREND 686 EDEN OD PODOBRITE.JA PRODAVAM PORADI POGRESEN BROJ

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
71334065
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам