1 / 3
INFRARED IR SENZOR TCRT5000 AVR ARM PIC DC 5V
200 МКД
15.10.2022 05:45

Куманово / Куманово

INFRARED IR SENZOR TCRT5000 AVR ARM PIC DC 5V,NOVI POVEKJE NA BROJ

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Електрична и електронска опрема

Се продава од:

Oglasnik
Потврден огласувач
079280009
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам