1 / 4
Kriva Palanka plac selo Tlminci
1 €
30.04.2021 20:44

Карпош / Скопје

Квадратура:

1350 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Niva selo Tlminci vednas do Kr reka na 4kmod Kr Palanka 1350m3pogodna za vikendici ovostarnik ribnik nivata ja faka vada non stop ima voda kon 076282460

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

danco
Потврден огласувач
076282460
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам