1 / 4
Se prodava lenovo vo odlicna sostojba
15.000 МКД
17.02.2021 15:58

Тетово / Тетово

Производител:

Lenovo

Xaрд диск HDD:

160 GB

РАМ Меморија:

4 GB

Модел на процесор:

Intel Core i5

Тип на хaрд диск:

SSD

Големина на екран:

13 - 14 инчи

I5 5gen
4gb ram
120gb ssd disk
+Amd radeon dedicirana graficka
Laptopot e vo odlicna sostojba drzi bateria so nego sleduva i adapter i torba

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
071209400
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам