1 / 1
Farovi i stopovi Micra 2005
111 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

17.02.2021 15:59

Радовиш / Радовиш

Vo odlicna sostojba stopovi po 1500 den
Farovi po 2000

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

Vlatko.J
Потврден огласувач
075278866
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам