1 / 3
200W ЛЕД Светла без насочни сенила
4.000 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

04.03.2021 13:10

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Се продаваат два големи ЛЕД Рефлектори врвен квалитет без насочни капаци/сенила за на држач/кука и слично за било каква потреба. Осветлуваат до 500 квадрати простор. 200W IP65 6500K 17.000lm. Цена од парче 4.000ден фиксна.

Категорија: Дом и Градина / Светло и осветлување / ЛЕД светла

Се продава од:

Darko
Потврден огласувач
075829209
Испрати Е-маил до огласувачот