1 / 2
Samsung Sistem 150W
4.000 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Денес 13:09

Прилеп / Прилеп

Sistemot Samsung ne e koristen povekje vreme i e vo top sostojba, sleduva so dva zvucnici, 5 slota za CD-a, radio,aux,kaseti i slicno. Funkcionalen. Cena 4000den komplet.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Останато

Се продава од:

Darko
Потврден огласувач
075829209
Испрати Е-маил до огласувачот