1 / 12
Audi 80 b4 benzin plin
1 €
30.11.2022 19:14

Кичево

Марка:

Audi

Модел:

80

Година:

1993

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Жолта

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2022

Сила на моторот:

86 kw / 117 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Audito e vo besprekorna sostojba
Za povejce informacii na 077 520 873 viktor

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Biljan
Потврден огласувач
078459132
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам