1 / 8
Se prodavaat nivi vo mlado nagoricane
3 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

24.05.2022 20:54

Старо Нагоричане / Куманово

Квадратура:

1 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Se prodavaat nivi vo mlado nagoricane mala poganci so broj na imoten list 168.
01.Parcela 4290 se prodava 3€ (3642 m2)
02.Parcela 3165/1 se prodava 3€ (2627 m2)
03.Parceli 8792/2 (505 m2)
8793/2 (901 m2)
8794/2 (493 m2)
8795/2 (312 m2)
Site zaedno pravat (2211 m2) se prodavaat po 2€
04.Parceli 8777 (1109 m2)
8784 (3190 m2)
Site zaedno pravat (4300 m2) se prodavaat po 2€

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава / Можна е замена од:

PERICA
Svetozar Markovic br. 43
Потврден огласувач
078316936
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам