1 / 10
Polovni gumi schwarble maxxis
12.345 МКД
18.02.2021 09:37

Гостивар / Гостивар

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

29 "

Големина на рам:

26 "

Polovni gumi
Schwalbe hans dampf 27.5 x2.35 edna guma tubeless edna so zica cena 1600den
Maxxis minion dhf tubeless 27.5 x2.8
Maxxis rekon plus tubeless 27.5 x2. 8 cena za dve 3000 den
Specialized 28.. 700x30c cena za dve 1500den
Bitwin 27.5 x2.0 polovna 700 den

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

zlatko
Потврден огласувач
070831809
Испрати Е-маил до огласувачот

Dresovi Specialized. Bianchi Novi

2100 МКД

Velosipedi mtb 29

123456 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам