1 / 9
3D REKLAMI LED REKLAMA
450 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

22.05.2022 18:41

Тетово / Тетово

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Izrabotuvame svetlecki reklami osvetleni so led chip samsung kako i 3-d reklami osvetleni so led diodi, alubond secenie,pecatime ceradi, pecatime PVC folija, brendirame vozila, lepime izlozi od firmi, delovni prostorii, prodavnici i sl. i toa po najpovolni ceni i sve na edno mesto rabotime niz cela Makedonia

Категорија: Останато

Се продава од:

TERRA LED
Tetovo
Потврден огласувач
070602549
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам