1 / 1
Продавам месинг петел/petel messing od germanija nov
250 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

02.06.2022 21:08

Гази Баба / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Продавам месинг петел/petel messing od germanija nov

Категорија: Дом и Градина / Декорација и Украси / Останато

Се продава од:

vojo
Потврден огласувач
070390956
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам