1 / 2
Brener na nafta
1 €
01.11.2021 17:51

Струмица / Струмица

Se prodava povolno brener na nafta za industriski kotel.
Informacii na tel. Jordan WhatsApp 070 214 214

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Mасло/дизел за греење

Се продава од:

Tatjana Gligorova
Потврден огласувач
070 214-214
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам