1 / 12
NAOCARI OCILA SKII SNOWBOARD MOTOR UV ZASTITA 100% NOVI
1.100 МКД
01.05.2023 12:05

Битола / Битола

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Нови наочари во повење бои со UV заштита. Наочарите имаат прилагодлив стегач и со тоа има можност да се носат без кацига, или да се постават на било кој тип на кацига. Одличен систем за филтрација против замаглување, и изработени од висококвалитетни и флексибилни материјали, со тоа што имаат одредена заштита од кршење и деформации при удар. Бранд GXT.

Погодни за скијање, бордање, возење мотор, возење велосипед и планинарење.

При нарачка треба да изберите кој модел го сакате врз база на бројките на самите слики, пр. Модел 1, Модел 2, Модел 3 ...

*По потреба можи да се пратат по карго!

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Справи / Опрема

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
075812864
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам