1 / 5
Eksterna baterija /power bank - ednas koristena
550 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

03.03.2021 15:28

Кочани / Кочани

Zdravo,

Prodavam eksterna baterija / power bank, za mobilen telefon/tablet.. cisto nova samo ednas koristena na koncert vo kamp, 100% ispravna funkcionira se kako sto treba tip top.

Cena: 550 den.

Moze da me barate vo sekoe vreme
Tel. / vib: 075 976 398

Moze i po kargo da se isprati, ve molam samo seriozni
Pooz

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Додатоци за Мобилни телефони / Батерии

Се продава од:

Dobre
Потврден огласувач
075976398
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам