1 / 1
Се издава по закуп во центарот на градот
По Договор
19.06.2022 22:23

Гевгелија / Гевгелија

Број на соби:

2

Квадратура:

52 m²

Греење:

Струја

Спрат:

Приземје

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

1984

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

Ul. Marsal Tito 79/2 Gevgelija

Се издава стан под закуп во центарот на градот на приземје. Станот се издава за станување или деловни простории со можност за две канцеларии или амбуланта со засебен влез. Се издава за станувања, празен или наместен. Уредување по желба.

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Киро
Потврден огласувач
071238176
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам