1 / 6
ОНЛАЈН ЧАСОВИ ПО ПИЈАНО | ONLINE CASOVI PO PIANO
350 МКД
Цената е фиксна
26.10.2021 22:14

Тетово / Тетово

Состојба на предмет
Нов

Индивидуални часови по пијано за деца - почетници.

Преку моите приватни часови ќе ги научите сите основни техники и неопходни сегменти за свирење пијано.

Пристапот е индивидуален, прилагоден на можностите и целите на секој ученик, а изборот на материјал е во согласност со желбата и интересот на ученикот.


Термините за часовите се по договор.
Часовите се одржуваат онлајн преку ZOOM.

Kонтакт и повеќе информации:
+38977724734
smileskasanja@gmail.com
Online Music School - Smile

Категорија: Услуги, Сервисери / Образование, Едукација / Останато

Се продава од:

Сања
Потврден огласувач
077724734
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам