1 / 4
ОНЛАЈН ЧАСОВИ ПО СОЛФЕЖ И ТЕОРИЈА НА МУЗИКА
350 МКД
Цената е фиксна
04.10.2021 22:11

Тетово / Тетово

Онлајн часови по Солфеж и Теорија на музика за сите возрасти и ниво на подготовка.

Часовите ги држи дипломиран музичар со 6 први (Специјални) награди по солфеж и теорија на музика на сите државни натпревари во Македонија и многу меѓународни настапи и признанија.

Преку моите часови ќе ги научите сите основи во музиката кои се неопходни за успешно музицирање.

Часовите се индивидуални, траат 45 минути а програмата е приспособена во однос на нивото и целта на ученикот.

Часовите се одржуваат онлајн преку ZOOM во пријатна и опуштена атмосфера.

Учете и напредувајте од комфорноста на својот дом, со своето омилено кафе или чај.

Kонтакт и повеќе информации:
+38977724734
smileskasanja@gmail.com
Online Music School - Smile

Категорија: Услуги, Сервисери / Образование, Едукација / Останато

Се продава од:

Сања
Потврден огласувач
077724734
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам