Пвц столарија и градежни услуги Виолатекс
По Договор
18.02.2021 19:49

Скопје

Нудиме професионална изработка на секаков вид на настрешници со лексан и лим, како и сите видови на градежни услуги.

Драги 070260169

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Железарија

Се продава од:

Daniel
Потврден огласувач
078276612
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам