Se prodava
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

22.03.2021 16:32

Штип / Штип

Se prodava.
Lezaj 190x140 na spustanje -4000den
Dve fotelji
Termo pecka 3.5kw -3000den
Lezaj 190x90 -8000den
Komoda od drvo -3500den
Biro -2000den

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Комплетна дневна соба

Се продава од:

Marjan Panov
Потврден огласувач
075929609
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам