1 / 6
Samsung A50 kako nov 128 Gb
7.500 МКД
Цената е фиксна
05.03.2021 15:19

Гевгелија / Гевгелија

Марка:

Samsung

Модел:

A50 128 GB 4 ram

Боја:

White

Интерна меморија:

128 GB

РАМ меморија:

4 GB

Големина на екранот:

5,5 - 5,9" инчи

Se prodava Samsung A50 128 GB 4 ram orignal ekran SuperAmoled, maximalno socuvan odi komplet so nov polnac, maska i zastitno staklo 5D kupen od T mobile,no e otklucen na site mrezi.. ili za poveke info javete se na 078 831 201

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Natalija
Потврден огласувач
078 830 350
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам