1 / 1
Laptop HP Zbook 17 Workstation i7HQ so Nvidia Qquatro 8Gb
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

30.06.2022 14:18

Карпош / Скопје

Производител:

HP

Xaрд диск HDD:

1 TB

РАМ Меморија:

16 GB и повеќе

Модел на процесор:

Intel Core i7

Тип на хaрд диск:

SSD

Големина на екран:

17 инчи и поголеми

Prodavam laptop HP Zbook 17 mobile Workstation so i7hg procesor 32gb ram 1Tb ssd m.2 nvmei 1 Tb HDD svetlecka tastatura fullHD ekran senzor za otisoci sim karta za mobilen internet so 4G mreza 200w punjac i bang & olufsen zvucnici 18w
Na laptopot se e menlivo i nadgradlivo se vadi posebno procesorot i grafickata karta ima 4 slota za ram 2 slota za m.2 nvme x4 i 2 sata vleza za hardiskovi 4 usb 3.0 i 2 pcie vlezovi drugoto e standardno kako i kaj drugite laptopi.
Moze zamena za telefon ili poeftin laptop

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава / Можна е замена од:

Nenad
Потврден огласувач
079337844
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам