1 / 5
Prodavam Kirby
1.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

21.01.2023 15:27

Карпош / Скопје

Prodavam Kirby prvi sopstvenici sme, masinata e bukvalno nova uklucena e desetina pati, ide so komplet set za cistenje od razni cetki i drugi dodatoci I komplet set za hemisko cistenje zaedno so specialen sampon. Cena 1000 EVRA

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Правосмукалки

Се продава од:

Dimitar
Потврден огласувач
070361558
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам