1 / 1
Изработка на трудови. Секаков вид на помош при учење
По Договор
19.06.2022 18:12

Скопје Центар / Скопје

--Изработка на есеи ,трудови..
--Подготвителни часови за основно, средно
--Помош при домашни,тестови,задачи
--Куцање на материјали
--Скратување и обработување на материјали потребни за учење за вашите тестови,колоквиуми,испити,
--Онлајн часови и помош при учење и разработка на материјалите.
--Секаков вид на помош околу есеи,лектири и се што е опфатено со наставниот материјал.
За клиентите со кои соработуваме постојано , посебен попуст.
Контактирајте ме на меил. simolina616@gmail.com
Одговораме во најкраток можен рок.

Категорија: Услуги, Сервисери / Образование, Едукација / Останато

Се продава од:

julija
Потврден огласувач
000000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам