1 / 10
Audi
2.000 €
15.05.2022 00:18

Крива Паланка / Крива Паланка

Марка:

Audi

Модел:

A4

Година:

1998

Гориво:

Дизел

Километри:

30000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2021

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Audi A4 1.9tdi 90 reg mn dobra sostojba servisiran komplet stegnat na vozenej moze I zamena za poveke 078273866

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Dusko
Потврден огласувач
077794708
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам