1 / 1
RJ45 Konektor
7 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

27.05.2021 21:28

Аеродром / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Se prodava novi RJ45 konektori po cena od 7 denari po parce

Категорија: Компјутери / Останато

Се продава од:

Александар
Потврден огласувач
078435355
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам