1 / 8
Predpojacalo i pojacalo MITSUBISHI M-P 04 i MA04
5 €
09.06.2022 08:01

Карпош / Скопје

Prodavam LEGENDARNO Japonsko vintage predpojacalo i pojacalo zasiluvac MITSUBISHI M-P 04 i MA04.
Dvete e vo fabricka sostojba !!!
Predpojacalo so gramofonski MM i MC vlez
( za poznavaci na Hifi)
Tezina 10kg
Godina 1978
Speaker load 4-16ohm
Samo za ozbilni poznavaci na HIFI

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Се продава од:

IGOR
Потврден огласувач
070220049
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам