1 / 9
Fort fiesta 1.0 Benz plin na bg tabli
350 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

19.09.2022 06:01

Делчево / Делчево

Марка:

Ford

Модел:

Fiesta

Година:

1992

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

120000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црна

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

01.2020

Сила на моторот:

35 kw / 48 ks

Kласа на емисија:

Еуро 1

Fiestata e vo odlicna sostojba moze i so plin i bez plin

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Кристијан Димитровски
Потврден огласувач
071263407
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам