1 / 1
Астра агрегатор 3.3kw
9.499 МКД
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
20.02.2021 16:08

Гостивар / Гостивар

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Монофазен
Производство: Ј. Кореа
Бесплатно карго услуга за вршен промет над 2299ден.
Подетални информации на следниот линк:
https://groupage.mk/collections/%D1%81%D0%B8%D1%82%D0%B5-%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B4%D1%83%D0%BA%D1%82%D0%B8/products/%D0%B0%D1%81%D1%82%D1%80%D0%B0-%D0%B0%D0%B3%D1%80%D0%B5%D0%B3%D0%B0%D1%82%D0%BE%D1%80-3-3kw

Категорија: Дом и Градина / Потреби за домаќинство / Агрегати

Се продава од:

Ismail
Потврден огласувач
042-244-844
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам