Gaming Pc
20.000 МКД
Цената е фиксна
20.02.2021 18:47

Карпош / Скопје

i3-9100f
rx 550 4gb
ram 16gb 2666mhz
H310M PRO-VD PLUS (MS-7C13)
1tb hdd
120 gb ssd

Категорија: Компјутери / Геминг и Дотатоци за Геминг / Геминг - PC Десктоп

Се продава од:

Jakov
Потврден огласувач
070319118
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам