1 / 12
Bmw 520 D, 2007 god.
70.229.000 €
Денес 09:42

Карпош / Скопје

Марка:

BMW

Модел:

520

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2021

Сила на моторот:

140 kw / 190 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Bmw 520 D
130 kw/177 ks
2007 godina

Voziloto e vo TOP sostojba, so FULL Oprema !!!
Servisna kniska !!!
Pominati 249.000 km

Best Auto
ul.Kacanicki pat bb
Industriska Zona VIzbegovo
Tel. 070229000
www.bestauto.mk
info@bestauto.mk

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од: Претпријатие

Best Auto
Kacanicki Pat bb, Vizbegovo
Потврден огласувач
070229000
Испрати Е-маил до огласувачот

Opel Meriva 1.7 CDTI, Cosmo, 2013 god.

70229000 €

Mercedes-Benz A180CDI,Sport,2012 g.

70229000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам