1 / 1
KIRBY EFTINO!!!!!
1.200 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

06.03.2021 08:30

Карпош / Скопје

KIRBY VO ODLICNA SOTOJBA
komplet so set za perenje tepisi
KAKO NOVA!!!!!
1200EUR
TEL.071204904

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Правосмукалки

Се продава од:

darko
Потврден огласувач
070204902
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам