1 / 3
Продавам детски лавиринт
1.500 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

05.11.2021 13:00

Карпош / Скопје

Продавам детски лавиринт (600x300x250) заедно со трамболина, добро сочувани.

- Лавиринт 1550 евра
- Трамболина 150

Двете заедно во комплет за 1500 евра.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Игротека/Забава,спорт и рекреација

Се продава од:

Вања
Потврден огласувач
0038975400893
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам