1 / 1
Procesor Intel i5 6500T 6M Cache, up to 3.10 GHz
4.500 МКД
Цената е фиксна
25.06.2022 12:38

Карпош / Скопје

Prodavam procesori.

Intel® Core™ i5-6500T Processor
6M Cache, up to 3.10 GHz
Socket 1151.

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Процесори / Кулери

Се продава од:

Kirca
Потврден огласувач
070364627
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам