1 / 1
Се продава чист природен мед
450 МКД
21.02.2021 11:12

Илинден / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Се продава чист природен мед на големо 400ден а на мало 450ден.
Тел 078 242 513 Диме

Категорија: Храна и готвење / Здрава храна - Мед

Се продава од:

Martin
Потврден огласувач
072229379
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам