1 / 1
Elektroizolaciona Folija za Statori,Elektromotori
4.000 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Денес 13:12

Прилеп / Прилеп

Se prodava elektroizolaciona termicka folija za statori i elektromotori 15kg dve rolni. Cena 4000den komplet dvete rolni. Od -70 do + 150 Stepeni C izdrzlivost.

Категорија: Услуги, Сервисери / Поправање и сервисери / Одржување / Сервиси за Бела техника

Се продава од:

Darko
Потврден огласувач
075829209
Испрати Е-маил до огласувачот