1 / 12
TWINS house-Se prodava KUKJA od 450m2
220.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

23.08.2022 14:32

Тетово / Тетово

Број на соби:

9

Квадратура:

450 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

132 m²

Тип на домот:

Дуплекс - Лепена куќа

Состојба:

Стара

Опрема:

Наместен

Година на градба:

1975

Година на реновирање:

2018

Број на балкони:

4 Балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

KAJ KASARNATA

Se PRODAVA Kukja od 450 m2 vo blizina na Kasarnata vo TETOVO.

Kukjata e na dva sprata + potkrovje.

Edniot sprat e renoviran ,a drugite dva ne.

Kukjata e lepenka od dve strani.

Sekoj sprat e po 80m2 + potkrovje od 80m2 + podrum od 80m2 + dvorno mesto od 132m2.

Za poveke informacii :

E-MAIL > twins.house.re@gmail.com
TEL: 070/240-559 , 078/240-558

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

TWINS house-Agencija za nedviznosti-TETOVO
Потврден огласувач
070/240-559
078/240-558
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам