Honor 9C
10.000 МКД
21.02.2021 14:38

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Huawei

Модел:

Honor 9X

Боја:

Blue

Интерна меморија:

128 GB

РАМ меморија:

4 GB

Големина на екранот:

6 - 6,4" инчи

Се продава Huawei Honor 9X ✅
💯НОВ НЕКОРИСТЕН💯 со 24 месеци гаранција
Повеќе инфо 078401819

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Simona
Потврден огласувач
078401819
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам