1 / 8
Се продаваат индустриски машини поволно!!!!
1 €
09.05.2021 10:07

Куманово / Куманово

Се продаваат индустриски машини поволно поради затворање на фирма и тоа:
-Кантирка
-Кантирка двоигловка
-Три прави машини
-Цик-Цак машина
-Машина за распеглување
-Права двоигловка

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Се продава од:

Aco
Потврден огласувач
071492448
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам