1 / 3
Целосна детска соба
28.000 МКД
Цената не е фиксна
21.02.2021 18:43

Велес / Велес

Се продава целосна детска соба за две деца

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Комплетна дневна соба

Се продава од:

Kristijan Nikolikj
Потврден огласувач
77901764
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам