1 / 2
tach za tablet 10 "
По Договор
16.01.2022 12:28

Велес / Велес

Марка:

Останато

Големина на екранот:

10" инчи

prodavam nov tach za 10" tablet za dimenzii javete se na 075/33-77-66

Категорија: Компјутери / Таблети

Се продава од:

xxx
trte trtev 38
Потврден огласувач
075/33-77-66
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам