1 / 4
CERAGEM aparat CGM 390
400 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

23.06.2021 17:37

Аеродром / Скопје

Se prodava Ceragem aparat za akupresurna masaza, mnogu malku koristen.
Kontakt tel. 070 276 572

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Благосостојба и Wellness

Се продава од:

Ski
Потврден огласувач
070276572
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам